Huta szkła LAMBERTS

Glasfabrik LAMBERTS

Odkąd firma została założona przez inżyniera szkła Laurenza Lambertsa w 1887 roku, pracownicy Glasfabrik LAMBERTS poświęcili się produkcji szkła odlewanego, które jest szkłem formowanym w procesie walcowania. Ponadto LAMBERTS jest jedyną fabryką szkła w Niemczech a nawet Europie, która produkuje profilowane szkło budowlane

Jakość 100% MADE IN GERMANY

Wszystkie dyle szklane LAMBERTS są produkowane wyłącznie w fabryce w Wunsiedel, w Górnej Frankonii (Niemcy), przez pracowników, którzy wspierają tradycje rodzinne. Korzystamy z najnowocześniejszych maszyn i przestrzegamy najwyższych standardów jakości i ochrony środowiska. Jest rzeczą oczywistą, że huta jest certyfikowana zgodnie z normami jakości DIN ISO 9001: 2015, 14001: 2015 i 50001. Ciągłe ulepszanie naszych szkieł we współpracy z naszymi wyłącznymi przedstawicielami i klientami spowodowało, że nasze produkty cieszą się większym popytem niż kiedykolwiek i są coraz częściej stosowane w najbardziej zaawansowanych projektach.

Najbardziej wyrafinowane projekty z dylami szklanymi huty LAMBERTS

Dyle szklane LINIT®EcoGlass są wykorzystywane w skomplikowanych projektach architektonicznych na całym świecie - takich jak muzea, teatry, centra handlowe, stadiony, lotniska, hale sportowe i wiele innych - ze względu na ich jakość, możliwości wyrafinowania, przejrzyste formy i różnorodność techniczną.

LAMBERTS LINIT®EcoGlass U-glass jest m.in. częścią obiektów treningowych FC Bayern Monachium i Real Madryt, a także stacji kolejki linowej zbudowanej na Igrzyska Olimpijskie w Londynie i inne.

Najbardziej renomowane biura architektoniczne na świecie, takie jak Steven Holl, Ian Ritchie, Rem Koolhaas i wiele innych, często siegąją po nasz materiał jakim są dyle szklane LINIT®EcoGlass. Znane na całym świecie nagrody architektoniczne, takie jak nagroda LEAF przyznawana przez wiodące europejskie forum architektów (ostatnio w 2016 r. Dla Sainsbury Wellcome Centre za najlepszy projekt i najlepszą fasadę) lub szereg nagród AIA Honor odzwierciedlają wielkie uznanie dla naszych produktów.

Więcej informacji: Glasfabrik LAMBERTS

Zapraszamy do obejrzenia procesu produkcyjnego dyli szklanych LINIT®EcoGlass w hucie LAMBERTS. W tym filmie pokazujemy, jak powstają te innowacyjne, ekologiczne produkty, które wyróżniają się wyjątkową jakością i trwałością. Poznaj wszystkie etapy produkcji, od surowca po gotowy produkt, oraz dowiedz się, dlaczego LINIT®EcoGlass to idealny wybór dla nowoczesnych, zrównoważonych projektów architektonicznych.