Szkło profilowe

Szkło profilowe Profilit

Spółka Stefania specjalizuje się w realizacji fasad szklanych z dyli szklanych - szkła profilowego. Ponad 20-to letnie doświadczenie w pracy z systemem szkła profilowego Pilkington Profilit pozwoliło nam na stanie się ekspertem w zakresie tego materiału.

Stefania – dyle szklane

„Stefania” Kempski i Wspólnicy Spółka Jawna działa na polskim rynku już od 1988 roku., Charakterystyczna dla typowo rodzinnego przedsiębiorstwa serdeczna atmosfera umożliwiła nam wieloletni rozwój oraz zdobycie ogromnego doświadczenia i wiedzy w zakresie konstrukcji ze szklanych wyrobów budowlanych. Zrealizowaliśmy wiele zaawansowanych, rozpoznawalnych projektów w całej Polsce.

Stefania Sp. J. – czym się wyróżniamy?

Kompleksowo zajmujemy się obróbką, dostawą i montażem dyli szklanych, ale dodatkowo prowadzimy również własne biuro projektowe. W razie potrzeby służymy pomocą – zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, zapewnimy wsparcie techniczne i w pełni zadbamy o profesjonalną realizację projektu. Dzięki temu mają Państwo pewność, że Stefania Sp. J. dopilnuje, by wszystko zostało wykonane poprawnie, dokładnie, a także z zachowaniem wymagań bezpieczeństwa.

LAMBERTS – niemiecki linit najwyższej jakości

Stefania Sp. J. jest wyłącznym przedstawicielem niemieckiej huty szkła LAMBERTS w Polsce. Ten producent dyli szklanych typu linit słynie z najwyższej jakości wykonania. Są to zdecydowanie jedne z najlepszych materiałów budowlanych dostępnych na polskim rynku.

Wszystkie dyle szklane LAMBERTS są produkowane w fabryce w Wunsiedel, przez doświadczonych fachowców i pracowników już od 1887 roku. Powstają przy wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn. Firma bezwzględnie przestrzega najwyższych standardów jakości i ochrony środowiska. Huta jest także certyfikowana zgodnie z normami jakości DIN ISO 9001: 2015, 14001: 2015 oraz 50001.

Stały kontakt i współpraca z klientami oraz przedstawicielami umożliwiają ciągłe udoskonalanie wszystkich produktów, tak by w pełni spełniały oczekiwania nabywców. Dzięki temu doskonale sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających projektach.

Szeroka oferta naszej firmy

Linit LAMBERTS oferowany w firmie Stefania jest dostępny w dwóch standardowych typach wymiarów szkła (41/6 mm i 60/7 mm w przekroju) oraz kilku szerokościach. Co więcej, w naszej ofercie można znaleźć także wiele wariantów estetycznych – o odmiennych wzorach powierzchni, a także kolorach. Z użyciem tak zróżnicowanego materiału można stworzyć zachwycające realizacje, które będą nie tylko piękne, ale też funkcjonalne i bezpieczne. Oferowane przez nas dyle oraz linity są bowiem wykonane z hartowanego szkła, które dodatkowo można wzmocnić stalowymi prętami.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą Stefania Sp. J.! Służymy radą, wyczerpująco odpowiemy na wszystkie pytania oraz kompleksowo zajmiemy się całym procesem wykonawczym. Z naszą pomocą stworzysz i zrealizujesz estetyczne, trwałe, a przy tym w pełni bezpieczne projekty!

Realizacje Pilkington Profilit: